Policja Kujawsko-Pomorska

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Link do nadrzędnej jednostki Policji Link do Biuletynu Informacji Publicznej Link do programu profilaktycznego Sztuka Wyboru Link do Kanału filmowego YouTube garnizonu kujawsko-pomorskiego Link do profilu Facebook garnizonu kujawsko-pomorskiego Link do informacji o ułatwieniach dostępu
Strona dostępna wyłączie w sieci wewnętrznej Policji

Statystyki dnia

2020-09-30
Interwencje526
Zatrzymani na gorącym uczynku34
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący15
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach7
2020-09-29
Interwencje613
Zatrzymani na gorącym uczynku29
Zatrzymani poszukiwani9
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący5
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach3
2020-09-28
Interwencje615
Zatrzymani na gorącym uczynku27
Zatrzymani poszukiwani9
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący9
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach3
2020-09-27
Interwencje641
Zatrzymani na gorącym uczynku35
Zatrzymani poszukiwani7
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący16
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach2
2020-09-26
Interwencje730
Zatrzymani na gorącym uczynku48
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący23
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach11
2020-09-25
Interwencje778
Zatrzymani na gorącym uczynku35
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący13
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach5
2020-09-24
Interwencje652
Zatrzymani na gorącym uczynku42
Zatrzymani poszukiwani18
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący20
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach2

GARNIZON KUJAWSKO-POMORSKI
Dane teleadresowe

Komendy Miejskie i Powiatowe Policji podległe pod Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy - nawigacja z mapy województwa kujawsko-pomorskiegoKomenda Miejska Policji w Bydgoszczy Komenda Miejska Policji w Toruniu Komenda Miejska Policji w Grudziadzu Komenda Miejska Policji we Włocławku Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Komenda Powiatowa Policji w Lipnie Komenda Powiatowa Policji w Golubiu-Dobrzyniu Komenda Powiatowa Policji w Rypinie Komenda Powiatowa Policji w Brodnicy Komenda Powiatowa Policji w Wąbrzeźnie Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Komenda Powiatowa Policji w Mogilnie Komenda Powiatowa Policji w Żninie Komenda Powiatowa Policji w Świeciu Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie Komenda Powiatowa Policji w Tucholi Komenda Powiatowa Policji w Sępólnie Krajeńskim Komenda Powiatowa Policji w Nakle

Najczęściej czytane

 1. Solecki policjant po służbie uratował ludzkie życie

  Policjant z komisariatu w Solcu Kujawskim mł. asp. Marcin Górko będąc na spacerze ze swoim kilkumiesięcznym dzieckiem uratował mężczyznę, który łowiąc ryby w pewnym momencie bezwładnie wpadł do wody i nie dawał oznak życia. Policjant widząc to natychmiast ruszył z pomocą dryfującemu po akwenie, z twarzą w wodzie, mężczyźnie i go wyciągnął z wody.

 2. Oddaliśmy hołd policjantom pomordowanym na wschodzie i pochowanym w Miednoje

  Msza Święta i uroczyste złożenie wieńców pod Krzyżem Pamięci przy Katedrze pw. Św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy. Tak wyglądała uroczystość upamiętniająca policjantów pomordowanych i pochowanym w Miednoje w 1940 roku.

 3. Nowe radiowozy dla komend policji

  Dziś (22.09.20 r.) na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyła się uroczystość przekazania nowych radiowozów policjantom komend miejskich i powiatowych naszego województwa. Zakup 24 kia ceed kombi był możliwy dzięki umowie zawartej z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Panem Piotrem Całbeckim. Kwota przekazana na ten cel z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego wyniosła milion złotych.

 4. Odpowiedzą za kradzieże samochodów

  Do 10 lat więzienia grozi za kradzież z włamaniem. Za to przestępstwo odpowiedzą 38 i 41-letni mężczyźni zatrzymani przez policjantów z Grudziądza, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz policjantów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego. Mężczyzna wraz z wspólnikiem dokonał kradzieży co najmniej trzech pojazdów na terenie Grudziądza. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

 5. 2,5 kg narkotyków przejęte przez policjantów z Bydgoszczy

  Zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszeli dwaj mieszkańcy powiatu bydgoskiego, których zatrzymali wczoraj (14.09.2020) kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przy współudziale dzielnicowego z Białych Błot. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 2,5 kilograma różnego rodzaju narkotyków.

Najnowsze zamówienia publiczne

Najnowszy film