NURKOWANIE Z OBSŁUGĄ ZESTAWU DWUBUTLOWEGO

Logotyp Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021


Projekt:
"Szkolenia specjalistyczne szansą
na zwiększenie skuteczności organów ścigania
w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej"

Projekt realizowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego
na lata 2014-2021.Godło i flaga Polski

Projekt jest finansowany z Programu „Sprawy wewnętrzne” realizowanego w ramach Funduszy Norweskich na lata 2014-2021. Program pozostaje w dyspozycji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

NURKOWANIE Z OBSŁUGĄ ZESTAWU DWUBUTLOWEGO

W dniu 22 września 2022 roku, 8 funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Bydgoszczy uczestniczyło w szkoleniu z zakresu nurkowania z obsługą zestawu dwubutlowego Twinset w ramach projektu pn. „Szkolenia specjalistyczne szansą na zwiększenie skuteczności organów ścigania w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej”.

Przedsięwzięcie zostało sfinansowane ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu państwa w ramach Programu „Sprawy wewnętrzne”. Program pozostaje w dyspozycji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

Celem szkolenia było zdobycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą we właściwy i bezpieczny sposób prowadzić nurkowanie z zestawem dwubutlowym.

Kurs nurkowania składał się ze szkolenia teoretycznego i praktycznego na otwartych wodach. Szkolenie zostało zrealizowane przez Centrum Szkolenia i Techniki Nurkowej AKWANAUTA Szymon Denis z Torunia.

Film złożony z ujęć podwodnych: nurkowie przepływający przed kamerą, podpływający do podwodnej platformy. Dodatkowo zdjęcia nurków przygotowujących się do ćwiczeń oraz sprzętu do działań podwodnych.

Autor:
Publikacja: podkom. Szymon Tworowski

  • Nurkowie schodzący pod wodę.
  • Sprzęt do nurkowania.
  • Nurek w kombinezonie.
  • Nurek w wodzie.

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony