Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wdrożenie nowoczesnej platformy teleinformatycznej dla zarządzania bezpieczeństwem publicznym poprzez budowę regionalnego centrum zarządzania sieciami i przetwarzania danych KWP w Bydgoszczy

Dostosowanie przyłącza elektroenergetycznego budynku KWP w Bydgoszczy

Data publikacji 18.09.2015

Zakończono dostosowanie przyłącza elektroenergetycznego budynku KWP w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7 do potrzeb centrum zarządzania sieciami i systemami teleinformatycznymi.

Baner Programu Regionalnego
 
Zakończono dostosowanie przyłącza elektroenergetycznego budynku KWP w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7 do potrzeb centrum zarządzania sieciami i systemami teleinformatycznymi stanowiącego I etap projektu: „Wdrożenie nowoczesnej platformy teleinformatycznej dla zarządzania bezpieczeństwem publicznym poprzez budowę regionalnego centrum zarządzania sieciami i przetwarzania danych w KWP w Bydgoszczy wraz z infrastrukturą techniczną chroniącą lokalne styki z siecią publiczną Internet” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007 – 2013.

Etap I obejmował wykonanie następujących prac:
  • sporządzenie dokumentacji projektowej przyłącza elektroenergetycznego budynku KWP,
  • wykonanie rozbudowy przyłącza elektroenergetycznego według dokumentacji projektowej polegającej na budowie: linii kablowej SN 15 kV, kontenerowej stacji transformatorowej z transformatorem o mocy 630 kVA, pośredniego układu pomiarowo-rozliczeniowego energii elektrycznej w stacji transformatorowej przystosowanego do zasady TPA, linii kablowej nn 0,4 kV i rozdzielnicy głównej RGnn w budynku KWP.
Realizacja rozbudowy przyłącza elektroenergetycznego budynku KWP w Bydgoszczy przyczyniła się do zwiększenia bezpieczeństwa zasilania w energię elektryczną centrum zarządzania sieciami i systemami teleinformatycznymi poprzez doprowadzenie drugiego zasilania z sieci ENEA Operator oraz umożliwiła zwiększenie mocy doprowadzonej do budynku, która  w pełni zabezpiecza potrzeby centrum zarządzania sieciami i systemami teleinformatycznymi obecnie i w przyszłości.
 
Izabela Adamczak-Garstecka

 

Sekcja Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych
Michał Łagoda
Wydział Zaopatrzenia, Inwestycji i Remontów
KWP w Bydgoszczy
 

Autor:
Publikacja:

  • Tablica informacyjna
    Tablica informacyjna
  • Zdjecie przyłącza elektroenergetycznego budynku KWP w Bydgoszczy
    Zdjecie przyłącza elektroenergetycznego budynku KWP w Bydgoszczy
  • Zdjęcie przyłącza elektroenergetycznego budynku KWP w Bydgoszczy widok z boku
    Zdjęcie przyłącza elektroenergetycznego budynku KWP w Bydgoszczy widok z boku
Powrót na górę strony