Archiwum aktualności do 2015 roku

Udziału IPA BYDGOSZCZ w Triathlonie.

Data publikacji 18.09.2015

Triathloniści z IPA Bydgoszcz nie próżnują. Sezon rozkręcił się na dobre. Tym razem w upalną sobotę 13 czerwca w triathlonie rozgrywanym nad Jeziorem Charzykowskim wchodzącym w skład cyklu Enea Tri Tour, na dystansie 1/2 Iron Man Marek Kowalczyk zajął wysokie - 2 miejsce miejsce w klasyfikacji generalnej. Artur Pawlak wywalczył 2 miejsce w kategorii wiekowej 40-44 i był 13 w generalce.

Triathloniści z IPA Bydgoszcz  nie próżnują. Sezon rozkręcił się na dobre.  Tym razem w upalną sobotę 13 czerwca w triathlonie rozgrywanym nad Jeziorem Charzykowskim wchodzącym w skład cyklu Enea Tri Tour, na dystansie 1/2 Iron Man Marek Kowalczyk  zajął wysokie - 2 miejsce miejsce w klasyfikacji generalnej. Artur Pawlak wywalczył 2 miejsce w kategorii  wiekowej 40-44 i był 13 w generalce.

W najbliższym tygodniu IPA startuje w zawodach w Kołobrzegu, Brodnicy i Chełmie.

Opracował : Artur Pawlak