Archiwum aktualności do 2015 roku

"Powitanie Lata" Regionu Włocławek

Data publikacji 18.09.2015

W piątkowe popołudnie 6 czerwca 2014 r. Zarząd Regionu IPA Włocławek, korzystając z przepięknej pogody, zorganizował dla swoich członków spotkanie plenerowe pod hasłem „Powitanie Lata” w malowniczo położonym ośrodku nad jeziorem Wójtowskim.


W piątkowe popołudnie 6 czerwca 2014 r. Zarząd Regionu IPA Włocławek, korzystając z przepięknej pogody, zorganizował dla swoich członków spotkanie plenerowe pod hasłem „Powitanie Lata” w malowniczo położonym ośrodku nad jeziorem Wójtowskim. Była to pierwsza okazja po zimowym marazmie i sposób na miło spędzony czas na świeżym powietrzu. Pieczone kiełbaski, karkóweczka czy inne pyszności z grilla, wszystkim smakowały, zwłaszcza, że walory świeżego powietrza i piękno otaczającej przyrody wzmagały apatyty u wszystkich.

Uczestnikom bardzo podobało się spotkanie i szeroko rozumiana integracja. Przed spotkaniem, każdy kto chciał, mógł sprawdzić swoje umiejętności przy „moczeniu kija”. Chętni skorzystali z tej formy wypoczynku i łapiąc promienie słoneczne wędkowali w nurcie jeziora Wójtowskiego. Spotkanie integracyjne, to świetna okazja do pielęgnowania przyjaźni oraz dobra zabawa i okazja do ciekawych rozmów czy wspomnień, których nie było końca. Wspólnie spędzony czas jednak szybko minął i trzeba było wracać do domów. Cel spotkania, jaki sobie założono, został osiągnięty. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu, które już niebawem. Servo Per Amikeco.

Tekst i fot. Wojciech Nawrocki

Autor:
Publikacja:

Powrót na górę strony