Archiwum aktualności do 2015 roku

Posiedzenie Zarządu Kujawsko – Pomorskiej GW IPA

Data publikacji 18.09.2015

W dniu 17 stycznia 2014 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Kujawsko – Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA Sekcja Polska w Bydgoszczy. Posiedzenie zostało otwarte przez prezesa Jerzego Archackiego.

W dniu 17 stycznia 2014 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Kujawsko – Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA Sekcja Polska w Bydgoszczy. Posiedzenie zostało otwarte przez prezesa Jerzego Archackiego. Udział w obradach wzięli członkowie zarządu w tym przewodniczący z 11 regionów  KPGW IPA.

Posiedzenie połączone było z głosowaniem nad uzupełnieniem dokumentacji dotyczącej uzyskania osobowości prawnej mającej na celu wpis do rejestru stowarzyszeń. Głos w tej sprawie zabrał miedzy innymi nasz prawnik Maciej Zegarowski, który przedstawił i wyjaśnił wszystkie aspekty dotyczące działań prawnych związanych z wpisem do rejestru.
Z kolei prezes omówił  sprawy z posiedzenia Zarządu Krajowego IPA Sekcja Polska.  Poruszył aspekty związane z programem stażowym wymiany policjantów z zagranicznymi sekcjami, szkolenia policjantów członków IPA w ośrodku szkoleniowym Gimborn Niemcy, wyjazd w miesiącu październiku br. naszych policjantek na sympozjum policyjne do Grecji na Kretę oraz wizyty delegacji  krajowych i zagranicznych IPA w KPGW. Na koniec przedstawiono propozycję zorganizowania Pożegnania Lata dla wszystkich członków IPA w Chomiąży Szlacheckiej. Propozycja została przyjęta z entuzjazmem.

Autor: Krzysztof Warchał
Zdjęcia: Paweł Mazurek
 


Autor:
Publikacja:

Powrót na górę strony