Archiwum aktualności do 2015 roku

I Otwarte Mistrzostwa Polski w Badmintonie w Kielcach

Data publikacji 18.09.2015

W dniu 15 lutego 2014 r., w Hali Targi Kielce odbyły się Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji w Badmintona, o Puchar Prezydenta Sekcji Polskiej IPA Fryderyka Orepuka.

W dniu 15 lutego 2014 r., w Hali  Targi Kielce odbyły się Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji w Badmintona, o Puchar Prezydenta Sekcji Polskiej IPA Fryderyka Orepuka. W mistrzostwach udział wzięła drużyna reprezentująca Region Bydgoszcz Kujawsko-Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej w składzie : Tomasz Kasiarski, Tomasz Bartosz i Robert Michalski.

Oprócz naszych reprezentantów, udział wzięli  zawodnicy i zawodniczki z całej Polski, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, tj. do lat 40 i powyżej lat 40.
Mistrzostwa  były bardzo zacięte i wyrównane, o czym może świadczyć bratobójczy  pojedynek  o finał w kategorii 40+ pomiędzy Tomaszem Bartoszem i Robertem Michalskim. Finał zakończył się sukcesem Tomasza Bartosza, który w swojej kategorii zajął pierwsze miejsce i zdobył Puchar Prezydenta Sekcji Polskiej IPA Fryderyka Orepuka.

Tekst: Janusz Seroka, Krzysztof Warchał
Foto: Robert Michalski


Autor:
Publikacja:

Powrót na górę strony