Z życia klubu

Otrzymali odznaki „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi”

Policjanci i pracownicy policji otrzymali w Bydgoszczy odznaki „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi”. Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszcz insp. Paweł Spychała przyznał z tej okazji także nagrody rzeczowe.

Dziś (23.11) w ramach obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała spotkał się z funkcjonariuszami i pracownikami policji. W uroczystości uczestniczyli również przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Zarządu Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy.

Osoby, które systematycznie oddawały krew i osiągnęły określony przepisami prawa limit, otrzymały odznaki „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi”. Dodatkowym wyróżnieniem było wręczenie przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy nagród rzeczowych. Podczas spotkania dokonano podsumowania działań Klubu Honorowych Dawców Krwi przy KWP w Bydgoszczy w roku 2016. 

Jednocześnie informujemy, że pierwsza akcja w 2017 r. odbędzie się w dniu 13 stycznia. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

 

Autor: Klub Honorowych Dawców Krwi przy KWP w Bydgoszczy
Publikacja: asp. Piotr Duziak

Powrót na górę strony