Aktualności

Policja Kujawsko-Pomorska

Nośmy odblaski, bo "Odblask to nie obciach"

Data publikacji 29.03.2019

"Odblask to nie obciach" to hasło kolejnej kampanii promującej noszenie odblasków. Działania te zorganizowali wspólnie pan Sławomir Piotrowski z nieformalnej grupy „Sławek i Przyjaciele” oraz policjanci z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy. Honorowym patronatem objął je Prezydent Miasta Bydgoszczy pan. Rafał Bruski

Wczoraj (28.03.19) przy Operze Nova w Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa inaugurująca akcję "ODBLASK TO NIE OBCIACH". To kolejna odsłona działań promujących noszenie odblasków zorganizowana przez pana Sławomira Piotrowskiego z nieformalnej grupy „Sławek i Przyjaciele” z udziałem policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Akcja odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Bydgoszczy.

W ramach działań na bydgoskie ulice wyjadą 3 autobusy Miejskich Zakładów Komunikacyjnych promujące noszenie odblasków. Do mieszkańców województwa trafi 3 tysiące odblaskowych ludzików, a dzięki "magicznym" tubom wszyscy: i młodzi i starzy będą mogli przekonać się w bardzo prosty, ale zarazem bardzo skuteczny sposób, czy i dlaczego warto nosić odblaski.

A wszystko to po to, żeby przekonać mieszkańców regionu, że "ODBLASK TO NIE OBCIACH".

 

Autor: podkom. Adam Kumkowski
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony