Baner Kręci mnie bezpieczeństwo z logotypem programu - koło rowerowe oraz z logotypami patronatów i partnerów        

 
Policja Kujawsko-Pomorska

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grudziądzcy policjanci promowali kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo” podczas drzwi otwartych MPGN

Data publikacji 10.07.2017

Jak bezpiecznie spędzać wakacje nad wodą. Między innymi o tym opowiadali mundurowi w trakcie drzwi otwartych Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu. W trakcie festynu Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu przekazany został również przez Mundurowy Klub Motorowy nowy alkotest do kontroli stanu trzeźwości.

W miniony piątek (7.07.17) policjanci wzięli udział w drzwiach otwartych Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu. Była to okazja do zaprezentowania wszystkim obecnym sprzętu, który jest na wyposażeniu Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, umiejętności psa służącego w grudziądzkiej policji, jak również przybliżenia założeń kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, która została w tym roku zainicjowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pod patronatem Ministra Pana Mariusza Błaszczaka.

Zgromadzeni mogli usłyszeć cenne rady dotyczące bezpiecznych zachowań nad wodą, w kontaktach z napotkanymi osobami obcymi, czy będąc uczestnikiem ruchu drogowego. W trakcie festynu odbył się spływ kajakowy rzeką Trynką, w którym udział wzięli również policjanci z grudziądzkiej jednostki.

Podczas imprezy grudziądzkim policjantom przekazany został również przez Mundurowy Klub Motorowy nowy, samoobsługowy alkotest do kontoli stanu trzeźwości. Już niedługo, wraz z instrukcją obsługi, zostanie on zamontowany w komendzie miejskiej w pobliżu recepcji i każdy chętny będzie mógł się zbadać bez angażowania do tego oficera dyżurnego.

Autor: st. sierż. Maciej Szarzyński
Publikacja: Kamila Ogonowska

Polecane filmy

Powrót na górę strony