Potrójna uroczystość w Wąbrzeźnie

Data publikacji 18.09.2015

W grudniu – jak co roku – Zarząd Koła SEiRP w Wąbrzeźnie pod kierownictwem Stanisława Kwiatkowskiego zorganizował w Restauracji Zamkowa uroczyste spotkanie świąteczno–noworoczne.

W grudniu – jak co roku – Zarząd Koła SEiRP w Wąbrzeźnie pod kierownictwem Stanisława Kwiatkowskiego zorganizował w Restauracji Zamkowa uroczyste spotkanie świąteczno–noworoczne. Gośćmi emerytów i rencistów z małżonkami byli: prezes Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Roman Skrzeszewski, komendant powiatowy policji mł. insp. Marcin Zaleśkiewicz, zastępca nadkom. Krzysztof Lewandowski, burmistrz Leszek Kawski, wicestarosta Bożena Szpryniecka, prokurator rejonowy Kazimierz Warnel i kapelan ks. dr Jan Kalinowski.

W trakcie uroczystości Danuta i Wojciech Gajewscy oraz Halina i Mieczysław Chlebowscy obchodzili rubinowe gody, a M. Chlebowski świętował dodatkowo 65 urodziny. Były kwiaty i życzenia dla jubilatów, a R. Skrzeszewski wręczył im także  okolicznościowe adresy gratulacyjne. Ponadto prezes ZW udekorował działaczy Mieczysława Chlebowskiego odznaką „Za Wybitne Osiągnięcia” i Józefa Jankowskiego odznaką „Za Zasługi z Dyplomem” oraz gości odznakami Stowarzyszenia.

Uczestnicy spotkania złożyli sobie życzenia świąteczno-noworoczne i podzielili się opłatkiem, po czym zasiedli do wigilijnej kolacji z tradycyjnymi potrawami.


 

Janusz Dagow

Zdjęcia: Michał Gołębiewski

Autor:
Publikacja:

Powrót na górę strony