Wiadomości

Poszukiwany zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie Sadek

Data publikacji 10.10.2019

Policjanci z Mroczy, pow. nakielski, zatrzymali 41-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia kary za przestępstwo, którego się dopuścił. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj zostanie dowieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Policjanci z komisariatu w Mroczy, pow. nakielski,  realizując polecenia nakielskiego sądu, ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Sadek może przebywać poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 41-latek. Po 19.00 mundurowi zapukali pod ustalony adres, by zweryfikować swoje informacje. Sprawdzenie w policyjnych systemach personaliów przebywającego w mieszkaniu 41-latka potwierdziło, że jest on poszukiwany w związku z nakazem doprowadzenia do placówki penitencjarnej, jaki wydał za nim nakielski sąd. Mieszkaniec Sadek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. 

Jeszcze dzisiaj (10.10.19), zgodnie z poleceniem sędziego, zostanie dowieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące w związku z przestępstwem, jakiego dopuścił się w przeszłości.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony