Wiadomości

Tragiczny w skutkach wypadek w Dolnym Młynie w powiecie świeckim

Data publikacji 15.10.2019

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze powiatowej w miejscowości Dolny Młyn, pow. świecki. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni kierowca volvo. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj (14.10.19) około 11.20 w miejscowości Dolny Młyn, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu, wynika, że 52-letni bydgoszczanin, kierujący ciężarowym dafem, podczas wymijania się z samochodem osobowym volvo, prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Części z uszkodzonej skrzyni ładunkowej spadły na osobówkę, a wbijając się przez jej przednią szybę spowodowały obrażenia ciała kierowcy. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało.  

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

Autor: podkom. Joanna Tarkowska
Publikacja: Kamila Ogonowska

  • Miejsce tragicznego wypadku, na poboczu szczątki samochodu
  • Dwa wozy strażackie stoją na łuku drogi, a po prawej stronie w trawie parawan
  • Strażacy pracują na miejscu wypadku
Powrót na górę strony