Wiadomości

Sprawca uszkodzenia ciała nie uniknie odpowiedzialności

Policjanci z posterunku w Osiu (pow. świecki) rozliczyli mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała, do którego doszło na terenie stacji paliw w Drzycimiu. W jego ustaleniu pomogła publikacja wizerunku sprawcy zdarzenia, którego zarejestrował monitoring oraz współpraca z policjantami sąsiednich komend. 21-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło 6 lipca około 12.00. W toku prowadzonego postępowania policjanci dotarli do monitoringu, z którego wynikało, że nieznany sprawca, po krótkiej wymianie zdań, podszedł do jednego z klientów stacji paliw w Drzycimiu, po czym uderzył go pięścią w twarz. Mężczyzna upadł na ziemię, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. 

W toku prowadzonych czynności, dzięki publikacji wizerunku naoastnika oraz współpracy z policjantami sąsiednich komend, ustalono podejrzewanego o to przestępstwo mężczyznę. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec powiatu toruńskiego.  

Kryminalni z posterunku w Osiu, na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych, postawili mężczyźnie zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Autor: podkom. Joanna Tarkowska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony