Wiadomości

Prawie pół kilograma narkotyków zabezpieczyli brodniccy kryminalni

W miniony piątek brodniccy kryminalni zabezpieczyli prawie pół kilograma narkotyków. Do sprawy policjanci zatrzymali 7 osób. Pięć z nich usłyszało zarzuty posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych, w tym jeden z nich odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Grozi mu do 10 lat więzienia, pozostałym do 3.

Brodniccy policjanci, mając podejrzenie, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać narkotyki, zapukali do drzwi jego mieszkania w miniony piątek (25.10.19). Funkcjonariusze zastali tam trzy kobiety w wieku od 17 do 20 lat oraz czterech mężczyzn w wieku od 19 do 39. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i odzieży osób przebywających w pomieszczeniach kryminalni ujawnili i zabezpieczyli 442 g marihuany, prawie 20 g amfetaminy i tabletki ekstazy. Policjanci zatrzymali 7 osób.

Po przesłuchaniach czterech z zatrzymanych usłyszało zarzuty posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. 39-letni właściciel mieszkania odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. 

Autor: asp. szt. Agnieszka Łukaszewska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony