Mistrzostwa Policjantów Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Pływaniu

Data publikacji 05.03.2009

Dnia 24.02.2009r., odbyły się MISTRZOSTWA POLICJANTÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W PŁYWANIU.
W zawodach uczestniczyło 26 funkcjonariuszy: 22 mężczyzn i 4 kobiety.

Dnia 24.02.2009r., odbyły się MISTRZOSTWA POLICJANTÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W PŁYWANIU. W zawodach uczestniczyło 26 funkcjonariuszy: 22 mężczyzn i 4 kobiety.

Wśród Pań, które rywalizowały na dystansie 50 metrów, zwyciężyła z czasem 41 sekund kom. Emilia Wojciechowska - LK KWP w Bydgoszczy. Drugie miejsce zajęła mł. asp. Magdalena Dysarz - SAT KWP w Bydgoszczy z czasem 49 sekund. Na trzecim miejscu dopłynęła post. Kamila Przygoda z KMP w Bydgoszczy z wynikiem 57 sekund.

Spośród Panów, którzy tradycyjnie płynęli na dystansie 100 metrów, zwyciężył z czasem 1 minuty i 3 sekund, sierż. Wojciech Zieliński z KMP w Toruniu. Na drugim miejscu uplasował się sierż. Robert Ciepłowski z KMP w Bydgoszczy, który dystans przepłynął w czasie 1 minuty i 7 sekund. Zdobywcą trzeciego miejsca został mł. asp. Dariusz Olewiński z KMP w Toruniu, który dopłynął z czasem 1 minuta 11 sekund.

Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy na kolejne imprezy sportowe w tym roku.
Organizatorzy: Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy.

zdjęcia i tekst: nadkom. Roman Kajzer