Wiadomości

Czujny policjant w czasie wolnym od służby

Data publikacji 22.11.2019

Policjant z Aleksandrowa, w czasie wolnym od służby, zauważył na jednej z ulic kobietę i mężczyznę. Szybko skojarzył ich z osobami zarejestrowanymi na monitoringu do sprawy kradzieży kurtki. Na miejsce wezwał patrol, który zatrzymał parę.

Policjant z Aleksandrowa będąc w czasie wolnym od służby, zauważył na jednej z ulic kobietę i mężczyznę. W pewnym momencie zauważył, iż para jest podobna do osób zarejestrowanych na monitoringu do sprawy kradzieży kurtki. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Policjant wezwał do pomocy patrol policji.

Do kradzieży doszło dzień wcześniej (19.11) w jednym ze sklepów w Aleksandrowie. Z relacji sprzedawcy wynikało, że kobieta i mężczyzna weszli do sklepu, zaczęli oglądać kurtk,i a po chwili z jedną z nich wybiegli. Na szczęście ich wizerunek zarejestrowały kamery, a dzięki spostrzegawczości policjanta para nie uniknie odpowiedzialności.

Wczoraj (21.11) 45-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Autor: asp. Marta Błachowicz
Publikacja: mł. insp. Monika Chlebicz

Powrót na górę strony