Wiadomości

Uciekał z narkotykami

Data publikacji 28.11.2019

Policjanci z Włocławka zatrzymali wczoraj 38-latka, który dość nietypowo zachowywał się pod blokiem. Na widok zbliżających się funkcjonariuszy rozpoczął ucieczkę, podczas której odrzucił trzymaną w ręku saszetkę. Okazało się, że w środku było kilka porcji narkotyków. Zatrzymanemu mieszkańcowi Włocławka grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (27.11.2019) późnym wieczorem nieumundurowani funkcjonariusze włocławskiej Policji podczas patrolu na jednym z osiedli w mieście, zauważyli nienaturalnie zachowującego się mężczyznę. Krążył wokół bloku, często się zatrzymywał i nerwowo oglądał za siebie. Policjanci postanowili sprawdzić przyczynę takiego zachowania. Gdy zbliżyli się do niego, mężczyzna rozpoczął ucieczkę. Po drodze odrzucił saszetkę, którą miał ze sobą. Myślał, że w ten sposób odwróci uwagę stróżów prawa i uniknie kłopotów, które czekałyby go po odkryciu zawartości torebki.

Doświadczeni funkcjonariusze bez trudu dogonili i obezwładnili uciekiniera, zabierając po drodze odrzucony przez niego przedmiot. W jego wnętrzu znajdowały się 3 porcje środków odurzających, które po zbadaniu okazały się narkotykiem ekstazy.

38-latek trafił do policyjnej celi. Wkrótce usłyszy zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska Zespół Komunikacji Społecznej KMP Włocławek
Publikacja: kom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony