Wiadomości

Dyżurny inowrocławskiej Policji w finale programu „Czar Par”

Data publikacji 09.12.2019

Krzysztof Fabiański jest podkomisarzem w Komendzie Powiatowej Policji w Inowrocławiu na stanowisku dyżurnego. Żona Katarzyna inspektorem do spraw budżetowych w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy. Małżeństwo z Kruszwicy już niebawem powalczy w finale popularnego programu "Czar Par".

W programie znaleźli się dzięki Katarzynie, która przypadkowo usłyszała w radiu informację o poszukiwaniu par do telewizyjnego programu. Po tym jak wypełniła formularz zgłoszeniowy, użyła „małego fortelu”, by podpisał udział w programie również Krzysztof. Wkrótce dowiedzieli się, że wpłynęło osiem tysięcy zgłoszeń, a oni znaleźli się wśród tysiąca par wybranych na casting. 

Jak sami mówią, podczas eliminacji zaskoczyło ich to, że większość par była poprzebierana, nawet z instrumentami. Oni mieli na sobie po prostu koszulki promujące Kruszwicę, miasto, z którego oboje pochodzą. Program, który zaprezentowali był z dużą dozą humoru. Tym właśnie rozbawili komisję. Krzysztof i Katarzyna zakwalifikowali się do czternastki, która wzięła udział w programie. I tak to się zaczęło. 

Sam program to dla nich niebywałe przeżycie, emocje i przygoda. W każdym z odcinków musieli się wykazać wiedzą, również o samych sobie, pomysłowością i humorem. Nie brakowało również zmagań sportowych, a także kulinarnych. Niektóre konkurencje były dziecinnie proste, inne ekstremalnie trudne. 
Dzięki temu, że mają do siebie dystans i lubią się bawić dotarli do finału, który odbędzie się 13 grudnia. Wówczas już o wygranej nie będzie decydowało jury, a głosy widzów wysyłane za pomocą SMS-ów.

Naszemu koledze z żoną życzymy zwycięstwa w programie!

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

  • Podkom. Krzysztof Fabiański przed KPP w Inowrocławiu
  • Krzysztof i Katarzyna w stoją na tle napisu Czar Par
  • Małżeństwo w programie
Powrót na górę strony