Mieszkaniec bydgoskich Wyżyn zatrzymany za narkotyki - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Mieszkaniec bydgoskich Wyżyn zatrzymany za narkotyki

Data publikacji 09.01.2020

Kryminalni z Wydziału Narkotykowego i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy po raz kolejny uderzyli w narkotykowy biznes. Policjanci zabezpieczyli marihuanę. Do sprawy zatrzymali 21-letniego bydgoszczanina. Podejrzany odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

We wtorek (7.01.2020) policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej weszli do jednego z mieszkań na bydgoskich Wyżynach. Nie bez przyczyny skontrolowali wytypowane mieszkanie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że jeden z domowników może posiadać i zajmować się rozprowadzaniem narkotyków. Podczas przeszukania wszystko się potwierdziło.

Kryminalni znaleźli w jednym z pomieszczeń pojemniki z zielony suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana. Ponadto, zabezpieczyli elektroniczną wagę oraz gotówkę w kwocie ponad 10 tysięcy złotych.

Do sprawy został zatrzymany 21-latek. Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskich Wyżyn. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

  • zabezpieczona marihuana
  • zabezpieczona marihuana, pieniądze, waga elektroniczna
  • policjantka prowadzi zatrzymanego
  • policjantka prowadzi zatrzymanego