Słona kara za kradzież słodyczy - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Słona kara za kradzież słodyczy

Data publikacji 16.01.2020

Dzielnicowi z Aleksandrowa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli słodycze z jednego ze sklepów samoobsługowych. Łakocie, a właściwie kartony z nimi miały wartość ponad tysiąca złotych. Jeden z zatrzymanych odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków. Ponadto po czynnościach od razu trafi za kraty, bo, jak się okazało, był poszukiwany celem odbycia kary dwóch lat więzienia.

Wczoraj (15.01.20) około 16.00 policjanci z Aleksandrowa otrzymali zgłoszenie o kradzieży kilku kartonów słodyczy ze sklepu samoobsługowego. Wartość skradzionych smakołyków przekraczała tysiąc złotych. Według relacji personelu sklepowego mężczyźni chwycili kartony i wybiegli ze sklepu. Już po chwili, dwóch z trzech opisywanych mężczyzn zauważyli dzielnicowi na terenie miasta. 47 i 20-latek trafili do policyjnego aresztu. Starszy z mężczyzn miał przy sobie marihuanę. Szybko też okazało się, że jest poszukiwany i najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

Dzisiaj (16.01.) do zatrzymanych mężczyzn dołączył ich kompan. Trzeciego amatora słodyczy zatrzymali dzielnicowi w jego miejscu zamieszkania. 

Jeszcze dzisiaj mężczyźni usłyszą zarzuty kradzieży, a najstarszy dodatkowo zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.