Znasz tę osobę? Powiadom policjantów z Grudziądza - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Znasz tę osobę? Powiadom policjantów z Grudziądza

Data publikacji 11.02.2020

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą postępowanie w sprawie spowodowania zagrożenia poza drogą publiczną przez kierującego motorowerem. Niestety, na tą chwilę nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego mundurowi zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu i filmie.

Do zdarzenia doszło 2 lutego około 12:40 w okolicach osiedla Rządz na trasie rowerowej Single Track Wisła. Policjanci ustalili, że wjechał na nią motorowerzysta, choć jest to zakazane. Jadący tamtędy rowerzysta "stanął mu na drodze" i usiłował uniemożliwić mu dalszą przejażdżkę. Motorowerzysta jednak nie zareagował, odepchnął wręcz cyklistę, a na domiar złego przejechał po jego rowerze, po czym odjechał. Na szczęście całe zdarzenie zarejestrowała kamera, którą rowerzysta miał zamontowaną na kasku. 

sprawie zostało przyjęte zawiadomienie o wykroczeniu z art. 98 kw, czyli spowodowania zagrożenia poza drogą publiczną. Niestety do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości sprawcy zdarzenia, dlatego mundurowi zwracają się z prośbą o pomoc w jego identyfikacji. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę jadącego motorowerem, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o w/w zdarzeniu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Zespołem ds. Wykroczeń pod nr tel: 56 451 32 75 lub 56 451 32 38 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.