WIADOMOŚCI

Policjant z WRD KWP w Bydgoszczy wziął udział w audycji Radia PiK

Fotoradary i stan bezpieczeństwa na drogach województwa kujawsko-pomorskiego to główny temat audycji w Radiu PiK, w której wziął udział asp. Remigiusz Rakowski z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy. Program cieszył się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy, którzy zasypali zaproszonych do studia gości licznymi pytaniami.

Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy asp. Remigiusz Rakowski wziął wczoraj (12.02.20) pudział w audycji Radia PiK pt. „Pytać każdy może”, której tematem były fotoradary i stan bezpieczeństwa na  kujawsko-pomorskich drogach. W audycji uczestniczyli także Pani Marzena Błaszczak ze Stowarzyszenia Społeczny Rzecznik Pieszych, Pani Izabela Borejko - psycholog transportu z Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz Pan Piotr Majewski dr nauk ekonomicznych również z Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

W tym roku na polskich drogach ma się pojawić więcej fotoradarów. Będą umieszczane także na drogach wojewódzkich i powiatowych, nie tylko krajowych. Czy to dobry krok dla poprawy bezpieczeństwa na drodze? Co jeszcze powinno się zrobić, by zmniejszyć liczbę wypadków? Na te i inne pytania odpowiadali uczestnicy audycji oraz dzwoniący do studia słuchacze.