Ukrył się w szafie, by nie trafić do więzienia - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Ukrył się w szafie, by nie trafić do więzienia

Kryminalni z Lipna ustalili adres, pod którym mógł przebywać 26-latek poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia i zarządzeniem o zatrzymaniu. Gdy policjanci zapukali do drzwi mężczyzna, który je otworzył usiłował im wmówić, że nikogo oprócz niego nie ma. Funkcjonariusze nie dali się zwieść...

Poszukiwany do odbycia kary 26-latek ukrywał się od kilku miesięcy. Sąd Rejonowy w Lipnie wydał za nim dwa nakazy doprowadzenia i zarządzenie o zatrzymaniu w związku z uszkodzeniem mienia i popełnionymi wykroczeniami, których się dopuścił. Kryminalni z Lipna ustalili gdzie może przebywać mężczyzna i wczoraj (12.02.20) pojechali tam, by zatrzymać mieszkańca gm. Wielgie.

Drzwi otworzył policjantom nieznany mężczyzna, twierdząc, że poszukiwanego nie ma na miejscu. Funkcjonariusze nie dali temu wiary i przeszukali mieszkanie. Okazało się, że poszukiwany 26-latek ukrył się w szafie.  

Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś zostanie doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 11 miesięcy.