Podziękował policjantom za to, że... go zatrzymali - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Podziękował policjantom za to, że... go zatrzymali

Dzielnicowi z Grudziądza zatrzymali 23-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu za kradzieże. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna ma przy sobie prawie 40 g narkotyków. Wstępne badania wykazały że jest to metaamfetamina. Zatrzymany, po wykonaniu niezbędnych czynności. trafił do zakładu karnego.

Pod koniec ubiegłego tygodnia dzielnicowi z grudziądzkiej komendy uzyskali informację, że w bramie jednej z kamienic przy ulicy Legionów ma przebywać poszukiwany mężczyzna. Policjanci pojechali w to miejsce, by zweryfikwać informację. Mundurowi z daleka zauważyli znanego im osobiście z wcześniejszych konfliktów z prawem 23-latka.

Policjanci, w trakcie kontroli, znaleźli u mężczyzny prawie 40 g częściowo sproszkowanej substancji. Wstępne badania wykazały, że jest to metaamfetamina.

23-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. W trakcie przesłuchania 23-latek podziękował policjantom za zatrzymanie. Tłumaczył to tym, że wcześniej miał już problemy z narkotykami, a dzieki temu, że funkcjonariusz je zarekwirowali z pewnością nie wróci do nałogu. Po przesłuchaniu mundurowi przewieźli go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Autor: sierż. szt. Maciej Szarzyński
Publikacja: Kamila Ogonowska