Spot edukacyjny o bezpieczeństwie nad wodą - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Spot edukacyjny o bezpieczeństwie nad wodą

Data publikacji 26.06.2020

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z Lotto – Bydgostia Bydgoszcz przygotowali spot edukacyjny w ramach przypomnienia zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Funkcjonariusze z Ogniwa Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych z bydgoskiej komendy nakręcili wspólnie z Lotto- Bydgostia Bydgoszcz spot edukacyjny, w którym apelowali o rozwagę i stosowanie się do obowiązujących przepisów dotyczących bezpiecznego przebywania na wakacjach podczas korzystania z kąpielisk i plaż.

W przygotowanie tego przedsięwzięcia zaangażowali się zawodnicy: Pan Wojciech Wiśniewski oraz Pan Adam Siemasiewicz i trenerzy z Lotto- Bydgostia Bydgoszcz: Pan Daniel Bernatajtys oraz Pan Marian Drażdżewski- trener wice mistrzów olimpijskich.

W spocie apelowali o zachowanie bezpieczeństwa nad wodą nasi mistrzowie olimpijscy:

  • Magdalena Fularczyk- Kozłowska – reprezentująca Lotto- Bydgostia Bydgoszcz mistrzyni olimpijska w dwójce podwójnej z igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro

oraz

  • Miłosz Bernatajtys – reprezentujący Lotto- Bydgostia Bydgoszcz wicemistrz igrzysk olimpijskich w Pekinie w konkurencji czwórek bez sternika wagi lekkiej, obecnie funkcjonariusz Ogniwa Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Przygotowany spot edukacyjny w ramach profilaktyki zostanie udostępniony na stronach internetowych: Urzędu Miasta w Bydgoszczy w Wydziale Edukacji i Sportu, Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy, w urzędach gmin powiatu bydgoskiego.

Autor: Beata Rogawska- Schmidt, mł. asp. Rafał Wohlfeil/ WP KMP w Bydgoszczy
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska
Ładowanie odtwarzacza...