Policjanci na obozie wioślarskim - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Policjanci na obozie wioślarskim

Data publikacji 03.07.2020

W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” kruszwiccy policjanci spotkali się z młodzieżą, która uczestniczy w obozie wioślarskim. Była pogadanka i promowanie konkursu pn. „Artystyczny przeWODNIK”.

Policjanci z komisariatu w Kruszwicy wpisali się w harmonogram zajęć obozu wioślarskiego zorganizowanego przez Klub Żeglarski „POPIEL” LOK Kruszwica. Asp. szt. Damian Mróz i mł. asp. Mariola Witoń spotkali się z uczestnikami obozu i przekazali im ważne informacje. Pogadanka z policjantami miała na celu zwrócenie uwagi na szereg sytuacji związanych z wypoczynkiem nad wodą, ale też ogólnych zasad bezpieczeństwa. Spotkaniu również towarzyszyła dyskusja. 

Policjanci także przekazali obozowiczom informacje i zachęcili do konkursu plastyczno – filmowego pn. „Artystyczny przeWODNIK”, którego celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających nad wodą oraz poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności związanej z naruszeniem obowiązujących przepisów. W konkursie mogą wziąć udział osoby lub zespoły do 3 osób w wieku od 5 do 18 lat.

Szczegóły o konkursie pod linkiem: http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/190511,Ruszyl-konkurs-plastyczno-filmowy-pn-Artystyczny-przeWODNIK.html
 

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: st.asp. Piotr Duziak
  • Policjantka przemawia do młodzieży
  • Policjantka przemawia do młodzieży