Zatrzymany za posiadanie narkotyków - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Data publikacji 14.09.2020

Kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo zabezpieczyli ponad 330 g suszu i łodygi konopi. Do wyjaśnienia sprawy policjanci zatrzymali 44-latka, u którego policjanci znaleźli ten zakazany towar. Mężczyzna odpowie za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu do 10 lat wiezienia. do 10 lat więzienia.

W miniony piątek (11.09.20) nad ranem policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo weszli do jednego z mieszkań na Chełmińskim Przedmieściu. Podstawę do takiego działania dały funkcjonariuszom przypuszczenia, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać narkotyki.

Jak się okazało podejrzenia policjantów potwierdziły się w pełni. Podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 4- latka kryminalni zabezpieczyli 330 g charakterystycznego zielonego suszu. Wstępne policyjne testy wykazały, że to marihuana. Oprócz tego w plastikowym worku znaleźli kilka łodyg konopii, z których można by uzyskać kolejnych ponad 150 g narkotyku.

Zatrzymany usłyszał zarzut uprawy konopii indyjskich oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to  do 10  lat więzienia.