Jest praca dla mechaników samochodowych i lakierników! - Wiadomości - Policja Kujawsko-Pomorska

Wiadomości

Jest praca dla mechaników samochodowych i lakierników!

Pracownicy Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy na co dzień zajmują się naprawą i serwisowaniem policyjnych radiowozów. Muszą to robić sprawnie i szybko. Wiadomo, że policjanci czekają na swój sprzęt. Może chcesz dołączyć do tego zgranego zespołu? Jeśli jesteś mechanikiem samochodowym albo lakiernikiem zapraszamy.

Oferujemy pracę w nowoczesnym servisie technicznym posiadającym spory potencjał obsługowo-naprawczy. Obszar wykonawczy wspomagany jest przez zaplecze narzędziowe, własną gospodarkę magazynową, dział regeneracji i napraw silników, napraw łodzi, pojazdów ciężarowych i autobusów, Quadów, motocykli, dział tapicerski, servis ogumienia, obsługę zaopatrzenia, dział blacharski, lakierniczy z nowoczesną kabiną – kończąc na SPA samochodowym.

Ogromna flota sprzętu transportowego, w tym również sprzętu obejmującego nowoczesne rozwiązania i technologie, pozwoli na rozwój własny i możliwość uzyskania dodatkowych szkoleń.

Poszerzająca się liczba pojazdów z napędem hybrydowych oraz z napędem elektrycznym stawia nowe wyzwania przed naszym serwisem do pracy, w którym poszukujemy specjalistów samochodowych o statusie „pasjonatów motoryzacji”.

 

Szczegółowe informacje o wymaganiach dla mechaników samochodowych znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznych KWP w Bydgoszczy w zakładce „Praca w Policji”

http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/KWB/praca-w-policji/ogloszenia-na-stanowis-1/36118,Ogloszenie-nr-1a2021-POZ.html

 

Szczegółowe informacje dotyczące wymagań dla lakierników samochodowych znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznych KWP w Bydgoszczy w zakładce „Praca w Policji”

http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/KWB/praca-w-policji/ogloszenia-na-stanowis-1/36125,Ogloszenie-nr-062021-POZ.html

Dodatkowych informacji w zakresie ofert pracy w Wydziale Transportu KWP w Bydgoszczy można uzyskać kontaktując się z Kierownikiem Sekcji Wsparcia Technicznego pod nr tel. 47 751 14 93, lub mail: rafal.gaca@bg.policja.gov.pl

Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem miesięcznym oraz wypłatą pracownikom dodatku za wieloletnią pracę, „trzynastkę” i nagrody jubileuszowe (na podstawie: Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 lutego 2010 r. w sprawie zasad wynagradzania pracowników niebędących członkami korpusu służby cywilnej zatrudnionych w urzędach administracji rządowej i pracowników innych jednostek i ustawy z dnia 12 grudnia 1997 r. o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej). Dodatkowo pracownikom przysługują świadczenia socjalne na zasadach określonych w regulaminie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: mł.insp. Monika Chlebicz
Publikacja: mł. insp. Monika Chlebicz