Wiadomości

Natknął się citroenem na inowrocławskich policjantów grupy SPEED

Data publikacji 25.05.2021

Nie ma pobłażania dla kierowców, którzy przekraczają prędkość, zwłaszcza w terenie zabudowanym. Policjanci grupy SPEED niemal każdego dnia eliminują z dróg tych, którzy lekceważą obowiązujące ograniczenia. Tym razem prawo jazdy stracił 22-latek, który miał na liczniku 103 km/h.

Ostatnie kilka dni na drogach powiatu to systematyczne działania pod kątem kontroli prędkości pojazdów. Wnioski są takie, że wielu kierowców nie ma się czym pochwalić!

Patrol grupy SPEED zatrzymał w Suchatówce, pow. inowrocławski, jadącego citroenem. 22-letni kierowca miał na prędkościomierzu 103 km/h. Mężczyzna dostał mandat i punkty karne. Przez trzy najbliższe miesiące nie może siadać za kierownicą, bo policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Czujni policjani ruchu drogowego natomiast wypatrzyli na terenie Złotnik Kujawskich dwóch kierowców: bmw i citroena. Pierqwszy z nich 66-latek jechał przez Gniewkówiec z prędkością 102 km/h, a drugi miał na liczniku nawet więcej, bo 116 km/h. Obaj stracili prawo jazdy. Były oczywiście mandaty i punkty karne.

Kierowcy, weźcie sobie do głowy to, że prędkość zabija!

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony