Wiadomości

Paląc marihuanę opiekował się dzieckiem

Data publikacji 13.07.2021

Dzięki czujności jednej z osób, inowrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który palił marihuanę, miał przy sobie spory jej zapas i jednocześnie opiekował się 7-letnią córką. Mężczyzna odpowie za posiadanie zabronionych środków. Policjanci powiadomią również o sprawie sąd rodzinny.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (11.07.21), kiedy to inowrocławscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że przebywający w Solankach na placu zabaw z dzieckiem mężczyzna prawdopodobnie popala sobie marihuanę. Funkcjonariusze, na podstawie przekazanego rysopisu, szybko namierzyli delikwenta. W trakcie czynności mundurowi ujawnili u niego susz roślinny o wadze kilkunastu gramów. Badanie testerem wykazało, że to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany, a dziecko przekazane pod opieke rodziny.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 33-latka policjanci znaleźli jeszcze cztery tabletki ekstazy, które wraz z suszem zostały przekazane do bydgoskiego laboratorium do dalszych badań. Inowrocławianin ma teraz prowadzoną sprawę karną. Już wcześniej był notowany za posiadanie zabronionych środków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

To jednak nie wszystko. Policjanci poinformują również sąd rodzinny, że zajmujący się dzieckiem ojciec był pod wpływem używek i posiadał przy sobie narkotyki.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony