Wiadomości

Zaatakował kobietę w parku. Teraz odpowie za uszkodzenie ciała

Policjanci z Bydgoszczy i Solca Kujawskiego zatrzymali 21-letniego mieszkańca tego miasta odpowiedzialnego za uszkodzenie ciała młodej kobiety, do którego doszło w minioną niedzielę (22.08.2021) na jednej z uliczek w parku. W jego ustaleniu pomogły informacje przekazane przez pokrzywdzoną.

Zarzut uszkodzenia ciała mającego charakter chuligański usłyszał dzisiaj (26.08.2021) 31-latek, którego zatrzymali bydgoscy i soleccy policjanci. Mężczyzna w minioną niedzielę (22.08.2021) około godz. 21:40 najpierw słownie zaczepił, idącą alejką parkową w Solcu Kujawskim, 25-letnią kobietę, a chwilę później do niej podbiegł i ją zaatakował uderzając nieznanym wówczas narzędziem.

Wczoraj (25.08.2021) przekazane przez pokrzywdzoną informacje doprowadziły do zatrzymania 31-letniego solecczanina. Ten minioną noc spędził w policyjnym areszcie.

Za uszkodzenie ciała grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jednak z uwagi na charakter chuligański tego czynu mężczyzna musi się liczyć z wymiarem kary wyższym o połowę jej górnej granicy.

Policjanci z Solca zawnioskowali do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

Powrót na górę strony