Wiadomości

ROADPOL Safety Days – Żyj i pozwól żyć innym

Data publikacji 21.09.2021

W dniach 16-22 września 2021 r., w czasie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności, we wszystkich europejskich krajach prowadzona jest akcja pod nazwą ROAD SAFETY DAYS (Dni bezpieczeństwa ruchu drogowego). Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL oraz popierane m.in. przez Komisję Europejską i Europejską Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (ETSC).

Road Safety Days to działania Policji ruchu drogowego oraz innych podmiotów z obszaru bezpieczeństwa ruchu drogowego, ukierunkowane na dążenie do założeń zgodnych z WIZJĄ ZERO – zero ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych. Kluczem do osiągnięcia poprawy bezpieczeństwa na drogach w dużej mierze jest zmiana zachowań ich użytkowników. Każdy z nas może wziąć udział w działaniach Roadpol Safety Days składając deklarację w mediach społecznościowych. Można ją pobrać na stronie: https://www.roadpolsafetydays.eu/index.php/pledge

W promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, po raz kolejny, włączyła się m.in. firma Screen Network S.A. poprzez emisję na ekranach LED rozmieszczonych m.in. przy głównych ciągach komunikacyjnych, dworcach, stacjach paliw i centrach handlowych spotu, którego hasłem przewodnim jest: Żyj i pozwól żyć innym.

Więcej na temat akcji na stronie: https://www.roadpolsafetydays.eu/

ROADPOL Safety Days w powiecie włocławskim

ROADPOL Safety Days w powiecie brodnickim

ROADPOL Safety Days w powiecie bydgoskim

ROADPOL Safety Days w powiecie nakielskim

ROADPOL Safety Days w powiecie chełmińskim

ROADPOL Safety Days w powiecie świeckim

ROADPOL Safety Days w powiecie włocławskim

ROADPOL Safety Days w powiecie toruńskim

 

 

 

 

Autor: st. asp. Remigiusz Rakowski
Publikacja: Kamila Ogonowska

Film 1-371223.mp4

Pobierz plik 1-371223.mp4 (format mp4 - rozmiar 3.27 MB)

Nagranie audio RD_-_Road_Safety_Days.mp3

Pobierz plik RD_-_Road_Safety_Days.mp3 (format mp3 - rozmiar 2.95 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony