Wiadomości

Poszukiwania 34-latki zakończone sukcesem

Data publikacji 30.09.2021

Policjanci, strażacy i WOPR-owcy z Kruszwicy prowadzili intensywne poszukiwania 34-letniej kobiety. Pozostawiony przez nią list był bardzo niepokojący, dlatego najważniejsza była szybkość działania. Kobieta została odnaleziona w Ciechocinku.

Wczoraj (29.09.21) około 15.00 policjanci z Kruszwicy, strażacy i WOPR-owcy zostali pilnie zmobilizowani do działań w związku ze zgłoszeniem o zaginięciu kobiety. Z informacji od rodziny wynikało, że pozostawiła ona niepokojący w treści list i wyjechała samochodem w nieznanym kierunku.

Działania poszukiwawcze na terenie gminy Kruszwica prowadziło blisko czterdziestu przedstawicieli służb. Informacje o zdarzeniu i poszukiwaniu kobiety otrzymały też inne jednostki w kraju.

W trakcie akcji kruszwiccy policjanci uzyskali informację, która pozwoliła na przypuszczenie, że zaginiona mogła pojechać do Ciechocinka. Dlatego wspólnie z kryminalnymi z Inowrocławia pojechali tam i dalej kontynuowali poszukiwania. Około 18.00 na jednej z ulic funkcjonariusze zauważyli auto, którym miała podróżować zaginiona i zatrzymali je do kontroli. Odnaleziona kobieta trafiła pod opiekę medyków.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony