Wiadomości

Wpadł poszukiwany ośmioma listami gończymi

Data publikacji 15.10.2021

Kryminalni z Inowrocławia namierzyli mężczyznę poszukiwanego ośmioma listami gończymi. 47-latek, by uniknąć kary więzienia, wyjechał za granicę, ale gdy tylko pojawił się w swoich rodzinnych stronach od razu został zatrzymany. Po niezbędnych czynnościach trafił za kraty na 8 lat.

Dwa dni temu (13.10.21) policjanci inowrocławskiej komendy, zajmujący się poszukiwaniami osób, uzyskali informację, że z zagranicy przyjechał jeden z poszukiwanych mieszkańców powiatu. Na 47-letniego mężczyznę inowrocławski sąd i prokuratura wydały osiem listów gończych, w związku z popełnionymi przez niego przestępstwami kryminalnymi.

Gdy tylko policjanci upewnili się, że poszukiwany jest w domu, przystąpili do działań. Podczas przeszukania miejsca pobytu kryminalni ujawnili kryjówkę mężczyzny. Wcisnął się w szczelinę między szafą a ścianą. Nic mu to nie dało, bo został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Kryminalni, po skompletowaniu materiałów w sprawie poszukiwanego, przekazali go do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie kary ponad ośmiu lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony