Wiadomości

Dwóch poszukiwanych wpadło w ręce policjantów

Data publikacji 26.11.2021

Policjanci z Lipna zatrzymali wczoraj dwóch poszukiwanych. Jeden z nich trafi za kraty na kilka miesięcy. Drugi natomiast był poszukiwany zarządzeniem o zatrzymaniu, bo zwlekał z zapłatą grzywny. Okazało się jednak, że tuż przed spotkaniem z policjantami zdążył ją uiścić.

Mieszkaniec Bydgoszczy był poszukiwany przez lipnowskich policjantów od kilku tygodni, odkąd sąd wydał za nim list gończy. Kryminalni wiedzieli, że mężczyzna może przebywać poza ich terenem, ale zachowali czujność. Ustalili także, że może odwiedzić tutejszą rodzinę. Wczoraj (26.11.21), na podstawie poczynionych ustaleń, funkcjonariusze zapukali do jednego z mieszkań w gminie Lipno. Tak jak się spodziewali zastali tam 48-latka, którego zatrzymali. Mężczyzna trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy.

Podczas kontroli drogowej w ręce policjantów "drogówki" natomiast wpadł także wczoraj poszukiwany zarządzeniem o zatrzymaniu 42-letni mieszkaniec Torunia. Okazało się, że sąd zamienił mu karę grzywny na karę aresztu. Mężczyzna nie trafi jednak do zakładu karnego, bo tuż przed spotkaniem z policjantami zdążył uiścić zasądzoną grzywnę.

Autor: podkom. Małgorzata Małkińska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony