Wiadomości

Odznaczony za działalność społeczną na rzecz bezpieczeństwa

Srebrną Odznaką Honorową Polskiego Związku Motorowego za działalność społeczną na rzecz Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odznaczono podinsp. Tomasza Meyze Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Wczoraj (05.12.2021) podczas podsumowania sezonu Motorowego Zarządu Okręgu Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Bydgoszczy podinsp. Tomasz Meyze, Uchwałą Zarządu Głównego PZM w Warszawie, został wyróżniony srebrną odznaką honorową za wieloletnią działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Szczególną uwagę zwrócono na zaangażowanie podinsp. Meyze w propagowanie właściwych zachowań wśród dzieci i młodzieży, między innymi podczas organizacji Ogólnopolskich Turniejów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i średnich. Podinsp. Tomasz Meyze to pomysłodawca między innymi akcji profilaktycznych „Bezpieczny Start”, „50+ na drodze” dla seniorów, a także współorganizator konkursu „Moda na odblaski”.

Należy wspomnieć, że to nie pierwsze wyróżnienie przyznane podinsp. Tomaszowi Meyze. W 2016 roku został wyróżniony Brązową Odznaką Honorową Polskiego Związku Motorowego.

Odznakę wręczał Prezes Zarządu Okręgu PZM w Bydgoszczy Pan Jacek Wojciechowski.

Dziękujemy za zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa na drogach Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.

Serdecznie GRATULUJEMY!

Autor: na podst. informacji podinsp. Tomasza Meyze
Publikacja: kom. Lidia Kowalska

Powrót na górę strony