Wiadomości

Złodziej nie zdążył nacieszyć się łupem

Data publikacji 21.01.2022

Kilkadziesiąt minut wystarczyło grudziądzkim funkcjonariuszom na zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego w jednym ze sklepów na terenie Grudziądza. Policjanci odzyskali mienie i zwrócili właścicielce. Złodziejowi grozi do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło wczoraj (20.01.22) w jednym ze sklepów na terenie Grudziądza. Wówczas ekspedientka poinformowała dyżurnego policji o tym, że nieznany jej mężczyzna, wykorzystując jej nieuwagę, zza lady sklepowej ukradł jej telefon. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce przejrzeli monitoring, który znajdował się w sklepie i na jego podstawie ustalili wizerunek sprawcy. Bardzo szybko też zlokalizowali, gdzie obecnie się znajduje. 

Mundurowi zatrzymali sprawcę kradzieży już kilkadziesiąt minut później. Znaleźli też przy nim skradziony telefon. Sprawcą okazał się 52-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego.

Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, gdzie trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj (21.01.22) usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu do 5 lat więzienia

Autor: podkom. Robert Szablewski
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony