Wiadomości

Kruszwiccy dzielnicowi na tropie poszukiwanych

Data publikacji 25.01.2022

Policjanci praktycznie każdego dnia realizują działania polegające na poszukiwaniach osób ukrywających się. Ci robią to, by uniknąć kary „odsiadki”, czy zapłacenia grzywny. Wpadają jednak w ręce policjantów wcześniej czy później.

Dzielnicowi z Kruszwicy, podczas wczorajszej służby (24.01.22), zauważyli spacerującego po miejscowości Kobylniki mężczyznę. Ten wydał im się podobny do poszukiwanego za kradzież z włamaniem mieszkańca gminy Kruszwica. Legitymowanie i dokładne sprawdzenie dowiodło, że to faktycznie ten właśnie 24-letni mężczyzna, który ma do odbycia karę pozbawienia wolności roku i 2 miesięcy. Policjanci zatrzymali go, a następnie przewieźli do wyznaczonego zakładu karnego.

Dzisiaj (25.01.22) nad ranem dzielnicowi na terenie miejscowości Piecki zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy. Powodem interwencji było to, że nie zapłacił on w terminie grzywny w kwocie tysiąca złotych. Gdy tylko wpadł w ręce policjantów, by ustrzec się od aresztu, od razu znalazła się u niego gotówka, którą wpłacił na konto sądu jako zaległą karę.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony