Wiadomości

Troje poszukiwanych zatrzymanych jednej doby

Data publikacji 16.02.2022

Zlekceważyli decyzje wymiaru sprawiedliwości, dlatego sąd wydał nakazy zatrzymania, które szybko zrealizowali mundurowi z Nakła. Tylko jednej doby za kraty trafiły trzy poszukiwane osoby. Teraz w więziennej izolacji odbędą kary za różne czyny z przeszłości.

27-letnia mieszkanka nakielskiej gminy i dwóch mężczyzn (24l. i 52l.) w związku z decyzjami, jakie w ich sprawie podjął miejscowy sąd, winni stawić się do zakładu karnego celem odbycia zastępczych kar aresztu za sprawy z przeszłości. Ponieważ zlekceważyli decyzje wymiaru sprawiedliwości, nakazy zatrzymania ich dostali mundurowi z miejscowej komendy powiatowej. Łącznie sądowych podstaw było aż siedem.
Personalia całej trójki wprowadzono do policyjnej bazy i wszczęto za nimi poszukiwania. Te zakończyły się wczoraj (15.02.22), a jako pierwszych policjanci zatrzymali 24-latka i jego 52-letniego krewnego. O tym, że przebywają oni w jednym z mieszkań na terenie Nakła, dowiedział się dzielnicowy. Ustalenia te szybko zweryfikowali patrolowcy, a zastani w lokalu mężczyźni zostali zatrzymani i już po godzinie zamknęła się za nimi więzienna brama.

27-latka zaś podzieliła ich los kilka godzin później. Została ona zatrzymana w jednym z mieszkań na terenie gminy. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj (16.02.22) zostanie dowieziona do zakładu karnego.

W więziennej izolacji zatrzymani odbędą kary za różne czyny, które mają na sumieniu.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: kom. Lidia Kowalska

Powrót na górę strony