Wiadomości

Mimo ucieczki nie uniknął kary

Data publikacji 10.03.2022

Kruszwiccy policjanci zatrzymali w pościgu 35-letniego mężczyznę, który chciał uniknąć „odsiadki”. Znany ze swojego awanturniczego zachowania mieszkaniec Kruszwicy uszkodził radiowóz. Teraz, za to przestępstwo, posiedzi rok w więzieniu.

Wczoraj (9.03.22) policjanci z komisariatu w Kruszwicy, pow. inowrocławski, namierzyli mężczyznę, który od tygodnia był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. 35-latek nie stawił się do zakładu karnego, gdzie miał rozpocząć odbywanie wyroku za uszkodzenie policyjnego radiowozu. Przestępstwa dopuścił się trzy lata temu. Stłukł lusterko i porysował karoserię, za co został ukarany rokiem więzienia.

Policjanci ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany. Gdy przyjechali na teren jednej z budów w mieście, mężczyzna, chcąc uniknąć spotkania z mundurowy, ratował się ucieczką. Miał nadzieję, że zgubi policjantów, ale jego plan się nie udał. Bardzo szybko wpadł w ręce mundurowych. Został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie wyroku.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony