Wiadomości

Konkurs fotograficzny „Obiektywnie o Drogówce”

Data publikacji 17.03.2022

W związku z obchodami 85-lecia Policji drogowej Komendant Główny Policji zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Obiektywnie o Drogówce”.

Plakat konkursu na którym w źrenicy ludzkiego oka widać obiektyw a w nim czerwono - niebieskie światła policyjnego radiowozu. Powyżej widnieje napis: Obiektywnie o Drogówce, poniżej: Konkurs fotograficzny. Regulamin i zasady konkursu na stronach: policja.pl i hit.policja.gov.pl. Termin składani prac: 31.07.2022 r. Zapraszamy.  Poniżej znajdują się loga: Policji, Gazety Policyjnej, Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, NSZZP Pod logami widoczny jest napis: Organizator konkursu: Komenda Główna Policji

Celem konkursu jest promocja bezpieczeństwa w ruchu drogowym, popularyzacja działań pionu ruchu drogowego polskiej Policji, mających na celu szeroko rozumianą dbałość o bezpieczeństwo na drogach oraz upowszechnienie i popularyzacja fotografii.

Szczegóły zawarte są w znajdującym się w załączniku regulaminie.

Wszelkie dodatkowe informacje na tetamt konkursu można uzyskać w Biurze Edukacji Historycznej – Muzeum Policji KGP pod nr telefonu: 47 72 119 99.

(Biuro Edukacji Historycznej - Muzeum Policji KGP)

 

Autor: Źródło KGP
Publikacja: mł. insp. Monika Chlebicz

Pliki do pobrania

  • 331.94 KB
Powrót na górę strony