Wiadomości

Podsumowali efekty współpracy w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Koordynatorzy procedury "Niebieskie Karty" z ramienia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy oraz komisariatów policji z terenu miasta Bydgoszczy spotkali się wczoraj, by podsumować efekty współpracy w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Wczoraj (28.03.2022) w siedzibie Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy przy ulicy Toruńskiej 272 w Bydgoszczy odbyło się spotkanie koordynatorów procedury "Niebieskie Karty" z ramienia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy oraz komisariatów policji z terenu miasta Bydgoszczy.

Spotkaniu przewodniczył Pan Rafał Zwoliński pełniący funkcję Przewodniczącego Zespołu Interdyscyplinarnego w Bydgoszczy oraz podkomisarz Marek Zieliński pełniący obowiązki Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

W trakcie posiedzenia podsumowano efekty dwuletniej współpracy w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ustalono strategię procedowania na najbliższe tygodnie. Spotkania koordynatorów procedury "Niebieskie Karty" będą odbywać się cyklicznie w celu usprawnienia działań zaangażowanych w procedurę służb.

Autor: asp. szt. Sławomir Nowak/ Wydział Prewencji KMP w Bydgoszczy
Publikacja: kom. Lidia Kowalska

Powrót na górę strony