Wiadomości

Poszukiwany 47-latek szukał schronienia na strychu

Data publikacji 01.06.2022

Na strychu jednego z budynków mieszkalnych w powiecie wągrowieckim, woj. wielkopolskie, kryminalni z Nakła zatrzymali poszukiwanego w związku z nakazem wydanym przez sąd. Chwile później za 47-latkiem zamknęła się więzienna brama.

Polecenie zatrzymania 47-latka mundurowi z Nakła otrzymali z wągrowieckiego sądu w kwietniu. Prowadzący poszukiwania kryminalni skrupulatnie sprawdzali miejsca, w jakich mógł się ukryć mężczyzna. Przełom w sprawie nastąpił wczoraj (31.05.22) rano. Wtedy śledczy zapukali do jednego z mieszkań na terenie  powiatu wągrowieckiego, woj. wielkopolskie.

Kobieta, która otworzyła im drzwi oświadczyła, że z pewnością nie ma w lokalu osoby, której mundurowi szukają. Kryminalni nie dali temu wiary i sami dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Ta decyzja okazała się słuszna, a 47-latek został znaleziony na strychu, gdzie szukał bezpiecznego schronienia.

Mężczyzna został zatrzymany i już po kilku godzinach trafił do zakładu karnego. Tam, za przestępstwo niealimentacji, jakie miał na sumieniu, spędzi najbliższe 5 miesięcy.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony