Wiadomości

Podróż autem z rozbitymi szybami z finałem za kratami

Data publikacji 22.06.2022

Policjanci z grudziądzkiej grupy SPEED zatrzymali kierowcę mercedesa, który jechał autem pomimo rozbitej przedniej i bocznej szyby. Szybko okazało się, że to był początek jego kłopotów. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego po wykonanych niezbędnych czynnościach trafił za kraty.

Wczoraj (21.06.22) w Grudziądzu na ulicy Waryńskiego funkcjonariusze grypy SPEED w trakcie patrolu zauważyli osobowego mercedesa, którego stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia. Szyba przednia i  boczna od strony kierowcy były rozbite. Dodatkowo podczas zatrzymywania do kontroli zauważyli, że kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W trakcie czynności okazało się ponadto, że 46-letni mieszkaniec Grudziądza nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna, za wykroczenia w ruchu drogowym, otrzymał mandat karny na łączną kwotę 600 zł.  Za kierowanie pojazdem pomimo braku uprawnień odpowie przed sądem. Na rozprawę będzie oczekiwał w zakładzie karnym w związku z wcześniejszą karą, której unikał.

Autor: mł. asp. Łukasz Kowalczyk
Publikacja: Kamila Ogonowska

  • Policjanci kontrolują kierowcę mercedesa
  • Mercedes na lawecie
  • Rozbita przednia szyba mecedesa
Powrót na górę strony