Wiadomości

Ponad pół kilograma amfetaminy zabezpieczone przez kryminalnych z Włocławka

Data publikacji 27.06.2022

Włocławscy kryminalni po raz kolejny przechwycili znaczną ilość narkotyków. Ponad pół kilograma amfetaminy, jakie znaleźli u 39-latka nie trafi zatem na czarny rynek. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a już teraz trafił na 3 miesiące do aresztu tymczasowego.

Policjanci z Włocławka, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przypuszczali, że 39-letni mieszkaniec naszego miasta może posiadać niedozwolone środki. Aby zweryfikować swoje ustalenia, odwiedzili mężczyznę w miniony czwartek (23.06.22) i okazało się, że mieli rację.

W wyniku przeszukania znaleźli u włocławianina podejrzanie wyglądającą zbryloną substancję, którą następnie zabezpieczyli do dalszych badań. Wykazały one, że jest to ponad pół kilograma amfetaminy.
Mężczyzna został zatrzymany, a na drugi dzień (24.06.22) policjanci doprowadzili go do prokuratury. Tutaj usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Już teraz, na wniosek śledczych, sąd zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy.

 

Autor: nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Publikacja: Kamila Ogonowska

  • Zabezpieczona biała, zbrylona substancja
  • Policjant i leżące przed nim narmotyki
  • Zabezpieczone woreczki z amfetaminą
Powrót na górę strony