Wiadomości

Dzielnicowi namierzyli 20-latka z narkotykami

Data publikacji 04.08.2022

Dzielnicowi z Koronowa zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka woreczków z różnymi zakazanymi środkami odurzającymi. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Wszystko zaczęło się od ustaleń dzielnicowych z Komisariatu Policji w Koronowie. Funkcjonariusze dowiedzieli się o mężczyźnie, który może posiadać narkotyki. Dzielnicowi namierzyli podejrzewanego w jednej z miejscowości w gminie Koronowo. Tam, przed jednym z budynków, zauważyli typowanego mężczyznę. Policjanci wylegitymowali go i sprawdzili.

W trakcie kontroli osobistej 20-latka, ujawnili przy nim, w odzieży oraz posiadanej saszetce, cztery woreczki strunowe z zawartością białego proszku i brązowych kryształków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że w woreczkach znajdowały się zakazane środki odurzające w postaci metaamfetaminy, heroiny oraz „2 C-B”. 20-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy z Koronowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Teraz zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: st. asp. Sebastian Lewandowski KP Koronowo
Publikacja: nadkom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony