Wiadomości

Policyjny Punkt Przyjęć Interesantów w Dąbrowie Chełmińskiej otwarty

Data publikacji 31.08.2022

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom obywateli, a także władz samorządowych wczoraj (30.08.2022) uroczyście otwarto nowy Policyjny Punkt Przyjęć Interesantów, który mieści się w budynku Urzędu Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej.

W pomieszczeniu tym przyjmować będą policjanci Rewiru Dzielnicowych z Komisariatu Policji w Fordonie, pracujący na terenie gminy. Otwarcie punktu przyjęć ma na celu podniesienie jakości obsługi i usprawnienie przyjmowania interesantów z terenu Gminy Dąbrowa Chełmińska w ramach realizowanego programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”.

Pomieszczenie znajduje się w budynku urzędu. Dzięki uprzejmości Wójta, zostało gruntownie wyremontowane oraz wyposażone w niezbędny sprzęt biurowy, co znacznie ułatwi pracę policjantom i podniesie jakość obsługi lokalnej społeczności, a także wpłynie na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa.

Uroczystego otwarcia dokonali wspólnie Wójt Gminy Dąbrowa Chełmińska Pan Radosław Ciechacki wraz z Pierwszym Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy podinspektorem Jarosławem Zdunkiem i nadkomisarzem Tomaszem Surą Komendantem Komisariatu Policji w Fordonie. Nie zabrakło też gospodarza obiektu - dzielnicowego młodszego aspiranta Tomasza Mechlińskiego, który interesantów będzie przyjmował w każdy wtorek w godz. 15:00-17:00 oraz piątek 11:00-13:00.

Autor: podkom. Łukasz Lewandowski/ Wydział Prewencji KP Bydgoszcz-Fordon
Publikacja: kom. Lidia Kowalska

  • uczestnicy spotkania pozują do wspólnego zdjęcia
  • Komendant i Wójt przed budynkiem.
Powrót na górę strony