Wiadomości

Cichaczem pod sklep po palety

Data publikacji 22.09.2022

Na 5 lat pozbawienia wolności naraził się 26-letni mężczyzna z Inowrocławia, który podjeżdżał pod market i ładował palety na samochód. Kryminalni udowodnili mu, że kradł przez blisko miesiąc, a takich palet zabrał 113.

Wczoraj (21.09.22) na Osiedlu Rąbin w Inowrocławiu kryminalni wkroczyli do mieszkania 26-letniego mężczyzny, którego od jakiegoś czasu namierzali. Ustalili bowiem, że ma on związek z kradzieżami drewnianych palet, których spod jednego ze sklepów zginęło już ponad sto.

Policjanci zatrzymali 26-letniego inowrocławianina do wyjaśnienia. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zgromadzili materiał dowodowy przeciwko niemu. Dowiedli, że mężczyzna od sierpnia do września sukcesywnie przyjeżdżał pod sklep samochodem. Wykorzystując nieuwagę personelu ładował na pojazd drewniane palety i z takim załadunkiem odjeżdżał.

Zarzut, jaki usłyszał, to przestępstwo kradzieży, którą popełniał przez prawie miesiąc, sukcesywnie odwiedzając ten sam sklep. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat więzienia.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony