Wiadomości

Zatrzymany z narkotykami podczas malowania graffiti

Data publikacji 17.10.2022

Zarzuty uszkodzenia mienia oraz posiadania środków odurzających usłyszał 20-latek zatrzymany przez kryminalnych z bydgoskiego Błonia. Mężczyzna został zatrzymany w momencie nanoszenia graffiti na betonowym ogrodzeniu posesji.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia ustalili, że 20-letni mieszkaniec tej dzielnicy ma związek z przestępczością narkotykową. W związku z tym w miniony piątek (14.10.2022) jechali „złożyć” mu wizytę w miejscu zamieszkania. Nie spodziewali się jednak, że zastaną go w innym miejscu i to podczas niszczenia mienia. Policjanci jadąc ulicą Nakielską w Bydgoszczy zauważyli mężczyznę nanoszącego farbą napisy i znaki graficzne na betonowym ogrodzeniu jednej z posesji. Okazało się, że to podejrzewany 20-latek. Mężczyzna został zatrzymany. Kryminalni zabezpieczyli przy nim oprócz farby kilka gramów marihuany oraz amfetaminy.

W toku sprawy funkcjonariusze skontaktowali się z właścicielem posesji i przyjęli zawiadomienie dotyczące uszkodzenia ogrodzenia. Pokrzywdzony określił szkody na kwotę 1200 złotych.

Następnego dnia (15.10.2022) bydgoszczanin usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia oraz posiadania środków odurzających.

Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Lidia Kowalska
Publikacja: kom. Lidia Kowalska

Powrót na górę strony